• Люди захопили будівлі посольств Німеччини та Великобританії в столиці Судану

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 вересня 2012 року
Незважаючи на закриття посольств Німеччини в низці мусульманських країн, на їхню територію все ж вдерлись люди. Дим здіймається з будівель дипломатичних місій Німеччини і Великобританії в Хартумі, столиці Судану, — біля них протестують близько 5 тисяч чоловік.

Цього дня посольства Німеччини в мусульманських країнах не працювали. Дипломати побоюються хвилі невдоволень після традиційної п’ятничної молитви, яку викликав американський фільм про пророка Мухаммеда.

Так і сталося: окрім посольств США в ряді держав люди почали захоплювати диппредставництва європейських країн. У Хартумі люди захопили територію посольств Німеччини та Великобританії, і підняли над будівлею німецької дипмісії чорний ісламістський прапор.

Масові заворушення відбуваються в Єгипті, Ємені, Лівії. У ході акцій протесту 11 вересня в місті Бенгазі, Лівія, був убитий посол США Крістофер Стівенс.

Фільм «Невинність мусульман», який викликав обурення у мусульманських країн, зневажливо зображує Мухаммеда як псевдопророка та любителя жінок.
Підписатися:

Коментарі