• Французькі мільйонери платитимуть 75% податків

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 10 вересня 2012 року

Для громадян Франції, які заробляють більше 1 млн євро на рік, можуть ввести 75%-ий податок на прибуток. В міністерстві фінансів країни повідомили, що передвиборча обіцянка президента Франсуа Олланда буде втілена в життя, передає Эхо Москви.

За два роки Олланд обіцяє відновити економіку Франції і досягнути цього головним чином шляхом підвищення податків. 75%-ий податок на прибуток для мільйонерів має працювати протягом наступних 2 років. Наступного року країні потрібно зекономити 33 млрд євро і вийти на рівень бюджетного дефіциту в 3% ВВП, заявив президент Франції в телеінтерв’ю.

Раніше прем’єр Великобританії Девід Кемерон назвав введення надвисоких податків для мільйонерів помилкою. Чиновник пояснив, що в такому разі французькі багатії, можливо, відмовлятимуться від французького громадянства і реєструватимуть свої компанії за кордоном.

«Якщо Франція введе такий податок, то ми постелимо червону доріжку, щоб зустріти якомога більше французьких підприємств, які платили б такі податки у Великобританії. Це покриє витрати нашої медицини і шкіл», — сказав Девід Кемерон.

Тим часом найбагатша людина Франції, Бернар Арно, статки якої оцінюються в 41 млрд євро, подав документи на отримання бельгійського громадянства. Проте сам Бернар Арно заявив, що продовжуватиме сплачувати податки Франції і попросив не шукати політики в його діях.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...