• В Україні працюватимуть майже 300 котелень на альтернативних видах палива

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 5 вересня 2012 року
У майбутньому опалювальному сезоні в Києві, Дніпропетровську та Севастополі запустять 285 котелень, які працюватимуть не на газі, а вугіллі, торфі, деревині та інших видах біопалива та біомаси.
Про це сьогодні повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк на прес-конференції в Києві, повідомляє РБК-Україна.
За словами міністра, в країні експлуатується 23 тисяч котелень із 80 тисячами котлів. З них 16 тисяч ― застарілі, які пропрацювали більше 20 років. Найбільше таких котлів у Києві, Дніпропетровську та Севастополі.
«У цьому році ми збільшили кількість котелень на 2 тисячі одиниць, а мережі зменшилися на 713 км... Відремонтували вже 93% котелень, а до початку опалювального періоду будуть відремонтовані всі 100%. Крім того, в цьому сезоні 285 котелень будуть працювати на альтернативних видах палива», ― сказав Близнюк.
Відзначимо, поетапне збільшення застосування біопалива в сфері альтернативних видів палива є основними принципами державної політики, відповідно до ст. 2 Закону 4970-17 України про альтернативні види палива від  19.06.2012 р. Мета цієї політики ― зменшення негативного впливу на навколишнє середовище; використання економічних, соціальних та інших переваг у ході їх споживання, а також запобігання штучній монополізації на ринку альтернативних видів палива, наголошується в документі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...