ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Хорватії зварили гігантську чашку капучіно

Велика Епоха
Фахівці з приготування кави зварили в центрі Загреба, столиці Хорватії, 2012 літрів свіжого капучіно, що стало світовим рекордом і увійшло до Книги рекордів Гіннесу.

У Хорватії зварили гігантську чашку капучіно. Фото: zagrebancija.com
У Хорватії зварили гігантську чашку капучіно. Фото: zagrebancija.com
Для приготування гігантської чашки кави вони скористалися 22 еспрессо-кавоварками, які традиційно варять капучіно методом «еспресо» з однієї частини кави, однієї частини гарячого молока і ще однієї частини молочних вершків або молочної піни. Робота йшла без перерв три години поспіль, повідомляє місцеве видання Zagrebancija.

У заході, який відбувся 1 вересня, взяли участь більше тисячі бариста (майстрів з приготування кави — прим.ред.) з усієї Хорватії. Незважаючи на дощ, який ішов увесь день, на площі Бана Йосипа Єлачича (Trgu bana Josipa Jelačića) зібралося дуже багато людей. Організатором дії виступило Julius Meinl Group ― сімейне підприємство з виробництва кави, яке має 10-річний досвід роботи на ринку Хорватії.

Захід проведено в гуманітарних цілях. Всі кошти від пожертвувань передані у реабілітаційний центр «Маленький будинок» для дітей із важкими формами інвалідності.

Підготовка до того, щоб побити рекорд, тривала близько трьох місяців. Необхідно було зробити більше двох тисяч галонів кави зі збитими вершками.

«Ми дуже задоволені реакцією наших клієнтів, які прибули сюди на автобусах з усієї Хорватії. Хотів би подякувати всім, тому що це стало доказом вірності цій марці кави, оцінкою якості нашої роботи і послуг», ― зазначив організатор заходу Марк Чорногорас (Marko Crnogorac).

Як відзначає видання, хорвати відомі як великі любителі кави і з них знайдеться мало таких, хто міг би уявити свій день без хорошого, гарячого еспресо або лате.