ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Володимир Кличко вирішив піти в політику

Велика Епоха
Кличко-молодший Володимир приєднався до виборчої кампанії партії «УДАР», щоб підтримати брата.

Володимир Кличко (праворуч) вирішив підтримати свого брата Віталія і приєднався до виборчої кампанії партії «УДАР». Фото: Ralph Orlowski / Getty Images
Володимир Кличко (праворуч) вирішив підтримати свого брата Віталія і приєднався до виборчої кампанії партії «УДАР». Фото: Ralph Orlowski / Getty Images
Про це він сказав під час агітації жителів міста Фастів Київської області, повідомляє прес-служба партії.

Володимир підтримує прагнення Віталія зробити Україну процвітаючою і впровадити європейські стандарти.

«Сьогодні половина українців мріє виїхати за кордон. 90% підлітків від 14 до 17 років пробували алкоголь, а кожен 4-й ― наркотики. Щодня ми стикаємося з корупцією, на пенсію прожити неможливо ― все це засмучує мене. Ми повинні змінити нашу країну», ― зазначив чемпіон світу з боксу Володимир Кличко.

Днями раніше, під час зустрічі з жителями Луганська він зізнався, що політика ― брудна справа і брата в цьому рішенні не підтримував.

«Я не політик, не член якоїсь партії. Бути в партії і нічого не робити ― це нечесно. Скажу більше, колись я не підтримував брата в його рішенні йти в політику, оскільки це досить брудна справа. В політиці можна отримати кулю в скроню, поливання брудом, масу перепон на шляху, а в спорті ― тільки синець під оком. Але я підтримую Віталія в прагненні змінити ситуацію в країні і знаю, що для нього це важливо. Переконаний, що він здобуде успіх», ― сказав Володимир.

Він зазначив, що під час майбутніх парламентських виборів голосуватиме за брата за кордоном, тому що буде там на тренуванні до чергового поєдинку. Боксер також підкреслив, що не бачить іншої альтернативи, окрім Віталія і його партії «УДАР».