ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

За виборами в парламент почали спостерігати міжнародні організації

Велика Епоха
Європейська мережа неурядових організацій зі спостереження за виборами (ENEMO) почала спостереження за парламентськими виборами-2012 в Україні та 11 вересня представить проміжні результати моніторингу.

За виборами в парламент почали спостерігати міжнародні організації. Фото: SERGEI SUPINSKY/AFP/Getty Images
За виборами в парламент почали спостерігати міжнародні організації. Фото: SERGEI SUPINSKY/AFP/Getty Images
За словами замголови місії Маї Мілікіч, представники ENEMO спостерігають парами за виборчою кампанією в регіонах України, передає «Радіо Свобода». Організовано вже 18 таких пар, які закріплені за кількома областями. В цілому ж від ENEMO планується направити в Україну не менше 400 спостерігачів. А в день виборів до них приєднаються ще 600 експертів від Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), повідомляє «5 канал».

На цьому етапі увагу міжнародної місії сконцентровано на роботі виборчих комісій, політичних подіях по регіонах, на діяльності партій та їхніх кандидатів, а також ЗМІ.

Представники ENEMO перебувають в Україні вже з 8 серпня, проте вони вважають поки передчасним коментувати перебіг виборчого процесу, оскільки часу ще недостатньо для звітності.

Відзначимо, ENEMO спостерігає за виборами в 17 країнах Європи і Центральної Азії. Основна її мета ― фіксувати порушення передвиборчої компанії та реагувати на звернення громадян.