ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Франції Європейський суд із прав людини розглянув справу Тимошенко

Велика Епоха
Сьогодні в Страсбурзі о 15:30 (по Києву) Європейський Суд із прав людини розпочав розгляд справи Юлії Тимошенко. Зараз судове засідання закінчено. Про його рішення сторони будуть повідомлені заздалегідь.

Слухання у справі Тимошенко в Європейському суді з прав людини
Слухання у справі Тимошенко в Європейському суді з прав людини
У суді лідера опозиції представляли захисники Валентина Теличенко, Сергій Власенко та донька Тимошенко Євгенія, які виступили на захист екс-міністра, повідомляє прес-центр «Батьківщина».

Зокрема Євгенія Тимошенко та Сергій Власенко відзначили, що сподіваються знайти в Європейському суді справедливість. Валентина Теличенко вказала на те, що Тимошенко арештована незаконно, їй не надавалася належна медична допомога і постійно порушувалися права.

У свою чергу представник України в Європейському Суді Назар Кульчицький спростував всі звинувачення опонентів проти режиму Януковича. Він зазначив, що Тимошенко заарештували законно, її права не порушувалися, і надавалася медична допомога. Він підкреслив, що всі висновки європейських інституцій, експертів і політиків носять загальний характер, тому не можуть бути прийняті до уваги.

Після виступу Власенка, судді поставили запитання і оголосили 20-хвилинну перерву. Після перерви сторони відповідали на питання суддів. Зараз публічне судове засідання закінчено, після чого суд продовжить роботу в закритому режимі.

Відео слухання можна подивитися тут.