• Росія озброїться противогелікоптерними мінами

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 23 серпня 2012 року

Збройні сили Росії з кінця 2012 року почнуть використовувати новий вид боєприпасів ― протигелікоптерні міни (ПГМ), повідомляє РІА Новини.

«Зараз Міністерство оборони РФ готується прийняти на озброєння протигелікоптерні міни. Швидше за все, це відбудеться в кінці цього року, хоча раніше наше керівництво заявляло, що не раніше 2014 року. Після прийняття на озброєння, ми укладемо з міністерством контракт на поставку боєприпасів в армію, що може відбутися вже в 2013 році», ― сказав агентству представник розробника ПГМ ― Федерального казенного підприємства «Державний казенний науково-випробувальний полігон авіаційних систем» (ФКП«ДкНВПАС»).

Випробування ПГМ завершилися влітку 2012 року. Очікується, що спочатку Міноборони РФ закупить 200 штук таких боєприпасів.

ПГМ дальністю до 150 м призначена для ураження цілей високошвидкісним ударним ядром. Міна виявляє свою ціль на відстані до 1 кілометра за допомогою акустичної системи. Після цього розгортає бойову частину в бік ураження і визначає напрямок і момент підриву цілі (вертоліт чи літак). Маса протигелікоптерної міни становить 12 кг, включаючи 6,4 кг вибухівки ТГ-50.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...