• Телеканал National Geographic в Україні тимчасово заборонено

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 22 серпня 2012 року

Нацрада з телебачення і радіомовлення тимчасово закрила американський телеканал National Geographic (Nat Geo) через рекламування алкоголю, повідомляє прес-центр відомства.

Як виявив моніторинг Нацради, о 20:11 по Києву National Geographic транслював рекламний ролик алкогольного напою, що порушувало законодавство України і вимоги Європейської конвенції про транскордонне телебачення.

Відповідно до закону Української держави від 1 січня 2009 року про заборону реклами алкоголю та тютюнових виробів засобами зовнішньої реклами, влада має право обмежувати на своїй території ретрансляцію каналів, які містять рекламу спиртних напоїв.

Нацрада рекомендувала українській компанії ViaMedia (ексклюзивному представнику National Geographic) протягом трьох тижнів «привести діяльність своєї телекомпанії у відповідність із законом „Про телебачення і радіомовлення“». В іншому випадку канал буде анульований із переліку іноземних програм, відзначає джерело.

Канал Nat Geo доступний в 143 країнах і на 25 мовах. Він транслює науково-популярні фільми про історію, культуру та природу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...