• Пасажири влаштували пікет прямо на залізничних коліях у Харкові

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 серпня 2012 року
На Південному вокзалі Харкова місцеві пасажири з самого ранку влаштували протест прямо на рейках у зв'язку зі скасуванням останньої дешевої електрички до Бєлгорода. Замість неї з 10 серпня влада пустили російський експрес-електропоїзд №816/815 підвищеної комфортності.

Протестувальники вимагають відновлення рейсів харківських електричок по цьому маршруту, оскільки проїзд у нововведенному російському потязі дорожче більш ніж у три рази, і він не робить проміжних зупинок до Бєлгорода. Через це пасажирам доведеться добиратися до пункту призначення в Бєлгородській області ще й автотранспортом.

Люди скаржилися заступнику начальника Харківської залізничної станції Віктору Кузьменко, який вийшов на переговори: «Ви ввели електропоїзди для багатих, а бідним що робити?»

У відповідь той заспокоював протестувальників, і посилався на російську сторону. «У російській залізничній компанії „Чорнозьомьє“ немає фінансів, тому приміські поїзди за маршрутом Харків — Бєлгород були скасовані з їх ініціативи», — говорив чиновник. Однак люди відмовилися йти з рейок і зупинити протест.

В результаті, рейс електропоїзда №816/815 на 8:50 було відмінено. Через гучний зв'язок пасажирам було оголошено здати квитки, в зв'язку зі скасуванням поїзда. «Південна залізниця сьогодні дасть телеграму в Росію про ситуацію», — сказав Кузьменко.

В 10:30 акція на вокзалі все ще тривала, повідомляє «Медіапорт».
Підписатися:

Коментарі