• Проти Тимошенко готується нове звинувачення

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 9 серпня 2012 року

Слідчі органи прокуратури розслідують ще одну з чергових справ Юлії Тимошенко, яку в установлений законом термін буде направлено до суду. Це заподіяння тілесних ушкоджень офіцеру СІЗО.«Є й інші справи. Можу вас запевнити, що жодна з них не залишиться. Кожна буде закінчена в строк і направлена до суду», ― зазначив у інтерв'ю газеті «Сегодня» перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін.

Він розповів виданню, що в 2003 році Юлія Тимошенко з групою депутатів увірвалася в Київське СІЗО. Вона перешкоджала нормальній роботі установи і погрожувала співробітникам. Одному з них особисто завдала тілесні ушкодження, коли той виконував службові обов'язки.

Прокурор додав, що в середині вересня екс-прем'єру, засудженій вже на сім років, пред'являть нові звинувачення: у причетності до вбивства донецького депутата ВР і бізнесмена Євгена Щербаня.

У той же час Кузьмін відзначив, що ставлення до кримінальних справ Тимошенко у європейських юристів і політиків вже змінилося, оскільки всі розуміють, що юридичний аргумент є більш вагомим і значущим по відношенню до політичних звинувачень.

Нагадаємо, Міністерство юстиції України днями одержало повідомлення про допит Тимошенко окружним судом Нью-Йорка. Проти українського політика-бізнесмена виступила американська компанія Universal Trading & Investment Co., Inc. (UTICo), яка звинуватила її в несплаті $18,3 млн. Допит американськими юристами відбудеться 5 вересня. Можливо, це відбудеться у формі відеоконференції.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...