• Ірина Луценко захищатиме своє майно, що підлягає конфіскації

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 9 липня 2012 року
Дружина колишнього глави МВС Юрія Луценка розповіла, як буде захищати своє майно, що підлягає конфіскації.
Ірина ЛуценкоЯк заявила Ірина Луценко, особисте майно, що рішенням суду підлягає конфіскації, вона просто так не віддасть.
«Прокуратура зібрала всю інформацію про майно мого чоловіка. Можуть заарештувати його банківський рахунок — ще пострадянський, одну п'яту частину квартири в місті Рівне. Також квартиру на вулиці Старонаводницькій в Києві, де ми зараз проживаємо», — сказала вона журналістові видання «Контракти».
За її словами, цю квартиру їй подарував батько, тому вона є її особистим майном, яке виконавча служба не має права забрати. До того ж, у неї росте неповнолітній син, додала вона.
З приводу конфіскації майна, придбаного в шлюбі, Ірина Луценко сказала, що ще потрібно виявити його і документально довести, що воно придбане на сімейні кошти.
«Нехай подають до суду і оцінюють. Відчуження і конфіскація можуть тривати не один рік. Просто так я нічого не віддам», — підкреслила вона.
Нагадаємо, 27 лютого 2012 Печерський районний суд Києва визнав Юрія Луценка винним за ч. 5 ст. 191 КК в розкраданні бюджетних коштів і здійсненні посадових злочинів. Його засудили до 4 років в'язниці.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...