• Кужель: Для передвиборної роботи влада залучила 12 тисяч соціальних працівників

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 6 липня 2012 року

Для передвиборної роботи в «провладні кола» влада залучила 12 000 соціальних працівників, яким на період виборів будуть платити 2―2,5 тис. грн. на місяць.

Про це заявила координатор громадського руху «Громадський спротив» Олександра Кужель вчора на прес-конференції в Дніпропетровську, повідомляє «Радіо Свобода».

За словами захисниці інтересів підприємців, тепер у кожній області буде задіяно не 8, а всі 100 чоловік. Перед кожним з них поставлена задача: обходити від будинку до будинку і від квартири до квартири всіх виборців.

«Зараз вони взяли 12 000 штатних співробітників. Мені пишуть з областей соцпрацівники, які працювали по десять років із зарплатою в 1,5 тисячі про те, що зараз в кожну область беруть по 95―100 чоловік, навіть без стільця. Чому нікого це не обурює? Адже це наші податки, наші з вами гроші...», ― розкритикувала збільшення штату соцпрацівників депутат.

У той же час Кужель закликала всіх українців неодмінно прийти на осінні вибори 28 жовтня, бо «це буде битва за Україну».

«Якщо прийде тільки 50%, то це буде перемога влади. Якщо прийде 80%, то це буде перемога народу. Голосувати всім вкрай необхідно, оскільки провладні структури вже нічого не бояться і тримають нас за „бидло“. 12 тисяч соціальних працівників ― це останній тому приклад, коли будуть агітувати за наші ж гроші», ― підкреслила екс-голова Держкомітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...