• Помешкання Ніколя Саркозі обшукали поліцейські

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 5 липня 2012 року

У будинках та офісах екс-президента Франції Ніколя Саркозі слідчі провели обшуки в рамках кримінальної справи по незаконному фінансуванню його президентської кампанії в 2007 році, повідомляє Le Monde.

Поліцейські з відділу з фінансових злочинів в присутності судді Жан-Мішеля Жантіль вранці 3 липня провели обшуки в кабінеті адвокатів «Арно, Клод і партнери», у новому офісі Саркозі, в будинку його дружини Карли Бруні-Саркозі та на віллі, розташованій в 16-ому окрузі Парижа.

Оскільки екс-президент із сім'єю знаходиться на відпочинку в Канаді, обшуки пройшли в його відсутність, повідомив адвокат підозрюваного Тьєррі Ерзог. «Обшук виявився марним заняттям, ніяких паперів або інших доказів знайдено не було», ― зазначив захисник.

Раніше, 18 червня, через два дні після того, як у Саркозі закінчився імунітет недоторканності, колишній глава французької держави направив слідчому пояснення та всі необхідні документи з копією свого щоденника, щоб зняти з себе підозри.

Однак, йому незабаром все ж належить дати свідчення в суді відразу по декількох справах. Екс-голова Франції звинувачується не тільки в незаконному фінансуванні виборчої кампанії з боку Ліліан Бетанкур ― співвласниці L'Oreal, а й в отриманні хабарів в особливо великих розмірах за поставки підводних човнів до Пакистану.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...