ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Янукович не виключає проведення дострокових парламентських виборів

Велика Епоха
Якщо не вдасться врегулювати роботу парламенту, доведеться перейти до процедури дострокових парламентських виборів. Про це заявив Президент України Віктор Янукович сьогодні під час зустрічі з лідерами фракцій Верховної Ради і керівництвом парламенту.

Віктор Янукович. Фото: SERGEI SUPINSKY/AFP/Getty Images
Віктор Янукович. Фото: SERGEI SUPINSKY/AFP/Getty Images
«Я запросив вас обговорити кризову ситуацію в парламенті. Що ми будемо робити? Я вважаю, що ми повинні зробити все, щоб Рада працювала далі. Закінчити цю сесію і почати її роботу у вересні ― головне завдання», ― такими словами відкрив зустріч Президент.

Як повідомляє прес-центр глави держави, Янукович запропонував провести переговори у фракціях і з керівниками фракцій опозиції, а також з Головою Верховної Ради, перш ніж починати процедуру дострокових парламентських виборів.

«Поки ми не пройдемо цей процес, то обговорювати інші питання не можемо. Якщо парламент здатний працювати сьогодні, то потрібно рухатися вперед за порядком денному, а всі переговори проводити в перервах», ― продовжив він.

Президент підкреслив, що ніяких попередніх висновків щодо процедури прийняття вчора «мовного закону» поки робити не має наміру. У той же час він запевнив, що буде проводити експертизу закону і стежити за ситуацією.

«Все, що стосується моїх повноважень, я буду повністю їх використовувати, але тільки після того, як вивчу всі ці питання. Тільки тоді я висловлю свою точку зору і прийму рішення», ― закінчив керівник країни.

Нагадаємо, сьогодні вранці Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив про відставку, після чого Янукович скасував прес-конференцію в Українському домі і призначив на 11:30 зустріч керівників ВР і фракцій, щоб знайти шляхи врегулювання ситуації, що виникла в парламенті.