• ООН: Ситуація в Сирії виходить з-під контролю

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 27 червня 2012 року

Насильство в Сирійській Республіці наростає і виходить з-під контролю. Багато районів країни вже охоплені громадянською війною.

Таку заяву в своїй новій доповіді озвучив сьогодні в Женеві представник міжнародної незалежної комісії експертів ООН після результатів спостережень за ситуацією в ісламській державі, що були розпочаті у квітні цього року.

Згідно з документом ООН, урядові війська Сирії все частіше вдаються до збройних атак міських районів. Зі свого боку повстанці активно пускають у хід придорожні бомби.

У доповіді також вказується на значне зростання насильства в країні, як на ґрунті релігійної ненависті, так і сексуального насильства, яке вчиняють військовослужбовці сирійської урядової армії і члени напіввійськового формування «Шабіха», пише «АН-online». 

У відповідь на такі заяви сирійська делегація покинула женевське засідання Ради з прав людини ООН.

Вчора Рада Безпеки провела чергові консультації з Сирії та брифінг для журналістів. Представники ООН заявили про необхідність активізувати міжнародні зусилля з пошуку політичного вирішення тривалого конфлікту в цій країні. У зв'язку з цим 30 червня в Женеві намічена зустріч Групи з Сирії під егідою Кофі Аннана, повідомляє прес-центр ООН.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...