• З Казахсько-китайської застави втекли 11 прикордонників

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 19 червня 2012 року

Вчора вранці 11 казахських військовослужбовців самовільно без зброї залишили одну з прикордонних застав на кордоні Казахстану і Китаю

Військовозобов'язані проходили свою службу на прикордонній заставі «Терсайрик» з листопада 2011 року, повідомляє Tengrinews.kz.

Начальник застави спочатку намагався своїми силами знайти втікачів, тому повідомив про НП командуванню тільки ввечері того ж дня. На розшук дезертирів були послані військові ДКНБ, ДВД та прикордонної служби. А військова прокуратура за фактом втечі солдатів порушила проти них кримінальну справу.

За попередніми даними, причина самовільного залишення частини ― нестатутні взаємовідносини, заявив представник прикордонної служби Комітету національної безпеки Казахстану.

Це не перший інцидент втечі з Казахсько-китайської застави за останній місяць. В кінці травня на посту «Арканкерген» в Алматинській області були знайдені тіла 14 прикордонників, яких нібито вбив 20-річний рядовий «свояк» через внутрішні конфлікти. Проте рідні цієї молодої людини вважають, що його змусили обмовити себе.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...