• За останню добу 330 тисяч осіб перетнули український кордон

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 18 червня 2012 року

Про бойкот Євро-2012 в Україні говорити вже не доводиться: тільки за останню добу український державний кордон перетнули понад 330 тисяч людей і 65 тис. автомашин ― це найвища статистика за останній час, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

Як зазначає відомство, кількість уболівальників, які їдуть в Україну подивитися чемпіонат і відпочити, постійно збільшується. За останню добу оформлено вже понад 150 груп уболівальників. Всього ж з 5 червня кордон перетнули понад 1000 таких груп.

Сьогодні вночі покинули Україну збірні Данії, Німеччини, Нідерландів та Португалії. Ще очікується приліт до Донецька англійців на гру з українською збірною.

Як зазначає прес-служба, пропуск іноземних громадян через кордон проходить «ритмічно» і «оперативно», зупинок з оформленням віз на кордоні немає. «Держприкордонслужба виконала свою обіцянку з приводу пропуску фанів на кордоні: на одну людину витрачається не більше 20 секунд, а при попередньому інформуванні про перетин кордону організованими групами, на людину витрачається 7―10 секунд», ― зазначив перший заступник глави прикордонного відомства Павло Шишолін Газете.Ru.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...