• Президент Франції опинився в центрі скандалу через жінок

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 14 червня 2012 року
Президент Франції Франсуа Олланд відчув себе ніяково через політичний скандал, що вибухнув між його колишньою цивільною дружиною Сеголен Руаяль і нинішньою супутницею Валері Трірвейлер.
Пані Трірвейлер 12 червня в Твіттері побажала удачі в передвиборній гонці соціалісту Олів'є Фалорні ― основному суперникові Руаяль. Як відомо, колишня цивільна дружина президента разом з ним балотується до парламенту Франції від міста Ла-Рошель. У першому турі вона обігнала Фалорні, набравши 32% голосів. Він же ― 29%.
Сеголен Руаяль прокоментувала висловлювання Трірвейлер лише через добу, назвавши його надто жорстоким. «Я відчуваю себе абсолютно розбитою, я ж не робот», ― цитує слова Руаяль видання Le Figaro.
Сам же Олланд намагається триматися осторонь від парламентських виборів, але офіційно заявив про свою підтримку Руаяль. Як зазначають місцеві ЗМІ, саме через це Трірвейлер й побажала удачі головному супернику Руаяль, тим самим поставивши свого чоловіка в «делікатне становище».
У відповідь на скандал у президентському подружжі, представники правих політичних сил звинуватили главу держави в змішуванні приватного та публічного життя, пише Лента.ру.
Другий тур парламентських виборів у Франції відбудеться 17 червня. У разі перемоги Руаяль сподівається стати головою Національних зборів країни.
Сеголен Руаяль ― учасниця президентських виборів 2007 року (програла Ніколя Саркозі), прожила з Олландом у цивільному шлюбі 25 років. У тому ж, 2007 році, вона без скандалу розлучилася з чоловіком через його роман з журналісткою Трірвейлер. Від спільного життя з Олландом у Руаяль залишилося четверо дітей.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...