ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Хосні Мубарак впав у кому

Велика Епоха
У ніч на 12 червня, засуджений до довічного ув'язнення екс-президент Єгипту Хосні Мубарак, впав у кому, повідомляє прес-центр МВС країни.

Хосні Мубарак. Фото: STR/AFP/Getty Images
Хосні Мубарак. Фото: STR/AFP/Getty Images
84-річний Мубарак, що перебуває в ув'язненні з 2 червня 2012 року в каїрській в'язниці, за останні дні переніс інфаркт із подальшою аритмією серця і ускладненням дихання. За повідомленням лікарів, колишній глава Єгипту, що правив країною 30 років, перебував у глибокій депресії. До того ж медикам доводилося підключати його до апарату штучного дихання на тривалі періоди часу.

Напередодні, перед комою державного політика, його адвокат Ала Махмуд подав прохання про переведення хворого в приватну лікарню. Зараз керівництво в'язниці задовольнило прохання синів Мубарака Гамаля і Али, які містяться в тій же тюрмі. Тепер їм дозволено перебувати поруч із батьком, повідомляє NEWSru.

Сьогодні організація «Єгипетський фронт на захист збройних сил» подала клопотання до суду про звільнення Мубарака з в'язниці за станом здоров'я.

Проблеми з серцем у Хосні Мубарака почалися 12 квітня 2011 року під час допиту. Його госпіталізували в лікарню Шарм-еш-Шейха, після чого доставили в Каїр для суду. Тяжко хворий 4-й президент Єгипту давав показання присяжним, перебуваючи в клітці, лежачи на каталці.

Після оголошення вироку 2 червня 2012 року з причетності Мубарака і його синів до загибелі мирних демонстрантів, з екс-главою трапився серцевий напад у в'язниці Тора, куди він був переведений відбувати довічне покарання.