• Рада відклала розгляд законопроекту з депутатської недоторканності

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 6 червня 2012 року
Володимир Литвин запропонував відкласти розгляд законопроекту про скасування депутатської недоторканності та повернути на доопрацювання. Зняття цього питання з порядку денного підтримали 404 з 423 присутніх народних депутатів.

Таким чином, Верховна Рада перенесла це питання на 20 червня, повідомляє УНН.

Голосування щодо законопроекту №10530 «Про внесення змін до Конституції» вирішено перенести у зв'язку з тим, що профільний комітет із питань правової політики не встиг розглянути цей документ і направити його на перевірку до Конституційного суду.

Автор цього законопроекту заступник голови ВР Микола Томенко зазначив, що недоторканність повинна бути скасована не тільки для народних депутатів, а і для Президента, й суддів. «Президент і судді не повинні становити касту недоторканних», ― підкреслив він.

Віце-спікер також додав, що сьогодні парламентарії звернуться до Конституційного суду і заявлять, що в Україні, де більшість не довіряє ні Президентові, ні Верховній Раді, ні суддівській системі, слід скасувати їх недоторканність. «Якщо ми не зробимо цей крок, то поваги до влади ніколи не буде», ― процитував його слова УНІАН.
Підписатися:

Коментарі