• З’ясована вартість медобслуговування Тимошенко

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 31 травня 2012 року

Курс реабілітації та консультації для Юлії Тимошенко може коштувати десятки тисяч євро. Приблизно такі цифри записані в кошторисі вартості послуг лікарів німецької клініки «Шаріте» за діагнозом екс-прем'єр-міністра України. Причому медустанова практикує повну компенсацію попередньої вартості своїх послуг.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на міжнародний департамент Charite International, у разі грижі хребта (діагноз Тимошенко, озвучений у ЗМІ) тільки амбулаторна терапія буде коштувати близько €10 тис. за три місяці. В разі оперативного втручання ж цифра зросте в три рази. Плюс до цього оплата лікарям-професорам і перекладачам, вартість їхніх перельотів та проживання в Україні. Особисті консультації головлікаря також припускають додаткові гонорари.

Як підкреслює видання, вартість послуг «Шаріте» VIP-пацієнтам не розголошується, і навіть не реєструється їхнє справжнє ім'я в комп'ютерній системі клініки.

У той же час вартість перебування хворого в харківській лікарні «Укрзалізниці» в звичайній палаті за один день у середньому становить 203,67 грн (станом на 1-й квартал 2012 року). Плюс до цього витрати на харчування та медикаменти.

Як повідомляв УНІАН, раніше захисник Тимошенко Сергій Власенко заявляв про готовність сім'ї ув'язненої повністю оплатити рахунки, виставлені німецькою клінікою «Шаріте» за лікування.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...