• Я не проти лікування Тимошенко за кордоном — Янукович

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 24 травня 2012 року

Президент України Віктор Янукович в інтерв'ю газеті «Сегодня» заявив, що не проти лікування Юлії Тимошенко за межами України, і що всі розмови про бойкот Євро-2012 мають під собою політичну складову.

На питання, наскільки серйозні загрози бойкотувати Євро-2012 в Україні, він відповів, що знає причину виникнення таких розмов. «Всі розмови про бойкот Євро-2012 мають під собою лише політичну основу. Мені багато разів радили відправити Тимошенко за кордон на лікування. Я б давно це зробив, якби це залежало від мене. Але цього не дозволяє Закон. Потрібні належні рішення законодавства», ― заявив президент.

Він також висловив упевненість, що Євро-2012 в Україні відбудеться, і будуть вболівальники. «Ну, може хтось і не приїде до нас, висловивши, таким чином, своє ставлення до проблеми Тимошенко, але всі квитки вже давно продані. Ажіотаж просто неймовірний! Для політиків у мене є свій запас запрошень на матчі, так уже і в нього намагаються залізти! Євро-2012 в Україні буде, і будуть уболівальники!», ― зазначив він.

З 9 травня Юлія Тимошенко була переведена з Качанівської колонії в центральну клінічну лікарню Харкова №5. Тут вона проходить медикаментозне лікування, яке їй визначив німецький лікар Лутц Хармс із клініки «Шаріте». Нещодавно його змінила інший доктор медицини тієї ж клініки ― Аннетт Райссхауер.

Відзначимо, вчора Верховна Рада відхилила розгляд законопроекту, який би дозволив ув’язненим проходити лікування за кордоном.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...