• Кабмін розписав вихідні на червень

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 29 травня 2012 року

Кабінет міністрів України розписав вихідні на червень. У зв'язку з церковним святом Трійцею, проведенням Євро-2012, а також Днем Конституції багато жителів країни зможуть додатково відпочити в червні шість днів: 4, 11, 13, 15, 19 і 29 червня.

3 червня православні українці будуть відзначати християнське свято ― День святої Трійці. Оскільки торжество випадає на неділю, то для працівників із п'ятиденним робочим тижнем 4 червня (понеділок) теж буде вихідним.

У зв'язку з тим, що цього року в Україні проходить Євро-2012, у містах, які приймають міжнародний чемпіонат, Кабмін запропонував роботодавцям встановити вихідні в дні проведення футбольних матчів, що випадають серед робочого тижня. У Харкові та Львові ― в середу 13 червня. У Києві та Донецьку ― в понеділок 11 червня, п'ятницю 15 червня, вівторок 19 червня.

  28 червня в Україні відзначається День Конституції. Оскільки святкування випадає на четвер, Кабмін рекомендував керівникам заводів, підприємств і організацій встановити п'ятницю 29 червня теж вихідним, але відпрацювати його в наступну суботу, 7 липня. Таким чином, українцям випаде можливість до Дня Конституції відпочити чотири дні поспіль.  

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...