• Кличко: Державною мовою в Україні має бути тільки українська

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Субота, 26 травня 2012 року

Лідер партії «Удар» Віталій Кличко вважає, що потрібно припинити будь-які спекуляції на мовну тему.

«Єдиною державною мовою в країні повинна бути українська, яка сьогодні потребує захисту від україноненависників при владі», ― висловив свою позицію депутат на сайті своєї партії, коментуючи бійку в українському парламенті за мову.  

«Сьогодні влада повинна займатися питаннями, які турбують людей, а не підкидати провокаційні теми напередодні виборів. Те, що Верховна Рада в черговий раз із дискусійного майданчика перетворилася на бійню, свідчить про деградаційний стан українського парламентаризму. Від цього страждає не тільки репутація самого парламенту, але і репутація України в цілому... Краще б політики-провокатори займалися захистом української мови та всебічним розвитком мов національних меншин, а не розвивали свої бійцівські здібності в парламенті», ― зазначив Кличко.

На питання в шоу-програмі «Велика політика з Євгеном Кисельовим» на «Першому національному» в п'ятницю 25 травня про державну мову він сказав, що подібні теми виникають тоді, коли політикам більше нічого запропонувати із реформ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...