• Хорошковський: Україна прийме до уваги резолюцію Європарламенту

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 24 травня 2012 року

Україна візьме до уваги резолюцію Європарламенту, заявив віце-прем'єр-міністр Валерій Хорошковський представникам ЗМІ після засідання Ради регіонів.

Валерій Хорошковський«Ми завжди з увагою ставимося до резолюцій Європарламенту і, безумовно, візьмемо її до уваги, а також дамо завдання на розробку відповідних змін до Кримінального кодексу», ― сказав віце-прем'єр.

Він зазначив, що позиція парламентарів ЄС для української влади не нова. «Цей заклик звучав і під час переговорів, коли я їздив у Брюссель. Мені було сказано про це кілька разів. Наша ситуація пов'язана, перш за все, з тим, що будь-яке рішення, яке ми могли б прийняти, вимагає зміни в законодавстві, і це основне... На жаль, поки ми не знайдемо законний шлях вирішення цього питання, весь час будемо перебувати в такій подвійній ситуації», ― сказав Хорошковський.

Нагадаємо, сьогодні Європейський парламент прийняв резолюцію по Україні. У ній євродепутати висловили стурбованість з приводу судових процесів проти високопоставлених чиновників українських сил опозиції і закликали звільнити політв'язнів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...