• Опозиціонера госпіталізували із ВР з травмою голови

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 травня 2012 року

Після засідання Верховної Ради України нардепа від блоку Юлії Тимошенко Миколу Петрука госпіталізували з травмою голови. Депутат отримав рану в результаті бійки, яка виникла між членами фракції Партії регіонів, БЮТ ― «Батьківщина» і НУ-НС.

Політики розійшлися в думках під час обговорення законопроекту про двомовність, який пропонує фракція від ПР. Спікеру парламенту Володимиру Литвину довелося закрити засідання, повідомляє прес-центр «Батьківщина».

Член Комітету з питань нацбезпеки і оборони отримав удар по голові металевим предметом після бійки біля парламентської трибуни. На місце інциденту викликали «швидку» і генерал-полковника госпіталізували в лікарню.

Нагадаємо, депутат від ПР Вадим Колесніченко вніс пропозицію надати російській мові статус регіональної в 13 із 27 областей України. У цей список увійшли такі регіони, як Донецька, Дніпропетровська, Харківська, Луганська, Запорізька, Миколаївська, Сумська, Чернігівська область, Одеська, АР Крим, у тому числі Київ та Севастополь. Крім того, в Чернівецькій області пропонується надати регіональний статус румунської мови, в Закарпатській ― угорському, а в Криму ― кримськотатарському.
Підписатися:

Коментарі