• Донецьк: Поїзд Skoda в свій перший рейс не дочекався пасажирів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 28 травня 2012 року

Перший рейс двоповерхового міжрегіонального поїзда Skoda по маршруту Донецьк ― Харків відправився за годину до зазначеного часу.

Це стало великою несподіванкою для його пасажирів, які купили квитки на 27 травня. За розкладом електропоїзд повинен був відправитися в цей день о 20:14, проте диспетчер залізничного вокзалу оголосила, що відправлення його перенесено на 19:20.

В результаті на комфортний рейс встигли тільки ті люди, які прибули на вокзал за годину до відправлення Skoda. Так, в одному з його вагонів їхало тільки п'ять пасажирів, повідомляє регіональна газета Новини Донбасу.

Сьогодні рух Skoda стартував і в Дніпропетровську. Адміністрація «Укрзалізниці» урочисто пустила в дорогу два поїзди за маршрутом Дніпропетровськ ― Харків і Дніпропетровськ ― Донецьк. По курсу останнього відправилися близько 400 пасажирів.

Сучасні швидкісні електропоїзди Skoda здатні розвивати швидкість до 160 км/ч. Вони налічують 6 вагонів першого та другого класу, в кожному з яких передбачено 126 місць. Перший клас розташований на верхньому поверсі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...