• «МММ-2011» розвалилася

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 30 травня 2012 року

Зараз всі офіси і осередки системи «МММ-2011» в терміновому порядку призупинили свою роботу, а готівкові кошти вивезені в невідомому напрямку. Заблоковано і обнулено й карткові рахунки всіх філій організації, повідомляють ЗМІ.

Самі учасники системи також говорять у Фейсбук, що зв'язок з «десятниками» і «сотниками» піраміди втрачений і виплати припинені. «МММ обвалилася. Грошей немає і не буде. Всіх попереджали», ― так відповідають адміністратори мережі тим вкладникам, кому вдається додзвонитися, пише УНІАН.

Сам же засновник скандальної піраміди «МММ-2011» Сергій Мавроді у відео-зверненні заявив про призупинення виплат вкладникам на 3 місяці. Відповідний ролик розміщений на сайті організації. «Зараз все залежить від вашої поведінки. Треба ввести мораторій на виплату і не забирати гроші протягом хоча б трьох місяців. Розумію, це звучить жахливо, але що таке три місяці?», ― каже він.

Як повідомляла Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг, «МММ-2011», що запущена в січні 2011 року, не має ліцензій для своєї діяльності і не носить статус фінустанови, тому не має права залучати вклади громадян.

Московська Прокуратура зажадала порушити кримінальну справу щодо осіб, які закликають людей вкладати кошти в піраміду. Кримінальну відповідальність за створення фінансових пірамід запропонував встановити і Нацкомфінпослуг.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...