ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Отруйна посилка в Томську - восьми поштарям стало погано

Велика Епоха
У сортувальному цеху Томська по вул. Вокзальна, 67 було виявлено поштове відправлення, з якого виходив різкий запах. Восьми співробітникам стало погано: трьох госпіталізували, п'ятьом довелося надавати термінову медичну допомогу на місці.

У постраждалих, яким надають допомогу, спостерігається запаморочення, нудота і блювота. Симптоми у госпіталізованих ще гірше. Усіх працівників цеху відразу евакуювали. Поліцейські оточили будівлю. На місце події була викликана бригада МНС, рятувальники та «швидка допомога».

Пакет виявили в ФДУП «Пошта Росії» відділенні №70 сьогодні близько 14 годин, повідомляють УМВС Росії у Томській області. Зараз правоохоронці спільно з фахівцями перевіряють вміст поштового відправлення та від кого воно прийшло.

Сьогодні від російської служби Бі-бі-сі надійшло повідомлення про інший поштовий інцидент, який стався в Канаді. У штаб-квартиру Консервативної партії країни в Оттаві поштою прийшла посилка з відрізаною людської ступнею. Вся коробка була просякнута кров'ю. Співробітники офісу викликали поліцію. Незабаром була перехоплена і друга бандероль із відтятою кистю руки, що містилася в ній.

Трохи раніше в Монреалі була виявлена посилка з людським торсом. Зараз поліція Канади намагається з'ясувати зв'язок між всіма цими поштовими відправленнями. Проводиться розслідування.