• Янукович проводить в Україні «путінізацію» - Freedom House

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 6 червня 2012 року

Freedom House у своїй доповіді, опублікованій 6 травня, дала оцінку процесам, що відбуваються в Україні завдяки діяльності Президента України Віктора Януковича.

Міжнародні експерти американської неурядової організації в оцінці рівня демократії та нинішніх реформ в Україні використовували такий термін, як «путінізація». Про це, зокрема, заявив президент Freedom House Девід Крамер.

«Янукович під виглядом запровадження так званих реформ, систематично руйнує критично важливу систему стримувань і противаг. Очевидно, він веде політику „путінізації“, враховуючи, що в тій же Росії „путінізм“ сильно дискредитував себе за останній рік, а росіяни все більше хочуть бачити підзвітність ним держави і прозорість у його роботі», ― зазначив він.

Рейтинг демократії в Україні, згідно зі звітом Freedom House, опустився вже до рівня, що спостерігався до «помаранчевої революції», що відбулася в 2004 році. Ця рецесія, особливо в незалежності судової системи, і негативна політична тенденція в країні, що претендує на членство в ЄС, ставлять під сумнів можливість євроінтеграції Української держави, попередив Крамер.

Freedom House також зазначила подібний регрес у восьми країнах Східної та Центральної Європи: в Угорщині, Росії, Білорусії, Болгарії, Азербайджані, Казахстані та в Албанії, повідомляє Бі-бі-сі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...