• Повстанці висунули президенту Сирії ультиматум

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 31 травня 2012 року

Повстанці Вільної сирійської армії (FSA) дали президенту Сирії Башару Асаду 48 годин на виконання плану мирного врегулювання, запропонованого спеціальним посланником ООН Кофі Аннаном.

Акція протесту в СиріїУ вимозі зазначається, що уряд країни має негайно припинити обстріл сирійських сіл і міст та відвести війська з артилерією від населених пунктів, звільнити всіх ув'язнених і допустити в постраждалі райони термінову доставку гуманітарної допомоги. Також режим повинен передати владу сирійському народові і перейти до переговорів з посередниками з ООН, заявив у відеозверненні полковник FSA Кассім Саадеддін, повідомляє Бі-бі-сі.

У разі відмови Асада від виконання плану з припинення вогню, повстанська армія оголосить себе вільною від будь-яких зобов'язань і почне захищати мирних жителів, що призведе до військових сутичок. Як повідомив представник FSA, термін висунутого ультиматуму закінчується до опівдня п'ятниці.

Поки Дамаск ніяк не відреагував на вимоги повстанців, більше того вважає, що FSA погано озброєна, тому не може протистояти урядовим військам.

Можливість військового втручання в Сирії не виключають Вашингтон і Париж, у разі схвалення ООН.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...