• Кличко здивований пасивністю депутатів ВР у виборах мера Києва

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 31 травня 2012 року

Лідер партії «Удар» Віталій Кличко здивований пасивністю депутатів ВР у виборах мера Києва і заявив, що його партія оскаржить у суді всі рішення, які Леонід Черновецький підпише після 3 червня.

Кличко впевнений, що главу мерії покриває голова КМДА Олександр Попов, тому що «вони ― одна команда».

«Затягування виборів тільки на руку міській владі. Сьогодні київська адміністрація робить усе можливе, щоб підняти рейтинг Попова, адже сьогодні розбіг між основними конкурентами становить всього близько 10%. Вибори мера в Києві не проходять саме з цієї причини», ― підкреслив депутат.

Молодий політик переконаний, що захист самоврядування в столиці не менш важливий, ніж мовне питання. «Киянам не зрозуміло, чому містом править президентський намісник. Тому наша фракція буде домагатися в парламенті змін до закону про столицю, щоб повернути Києву самоврядування», ― пообіцяв лідер партії «Удар».

Кличко зазначив, що неодноразово судився з Черновецьким щодо систематичних порушень мера: прогулів та невиконання посадових обов'язків, проте чинна влада всіляко підтримує саме Черновецького.

Депутат також нагадав, що з 3 червня 2012 року нинішній мер Києва втрачає свою легітимність, і його підписи під будь-якими документами будуть незаконними. У зв'язку з цим, щоб «не допустити свавілля в столиці», він має намір судитися за кожен документ, підписаний нелегітимним мером.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...