• «Вітіну тисячу» отримають влітку тільки 25% вкладників «Ощадбанку СРСР»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 5 червня 2012 року

За даними «Ощадбанку України», лише 25% вкладників «Ощадбанку СРСР» зможуть отримати цього літа обіцяну тисячу, оскільки не всі з них встигли пройти до 1 червня актуалізацію даних.

«Вітіну тисячу» отримають влітку тільки 25% вкладників «Ощадбанку СРСР»Реєстрація вкладників в інформаційно-аналітичній системі реєстру заощаджень громадян почалася 2 квітня 2012 року. Це було введено для того, щоб компенсаційні виплати за вкладами проходили без черг: у певному місці, в призначений день і час, повідомляє «Світ 24».

Філії Ощадбанку почали компенсаційні виплати вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР за знеціненим грошовим заощадженням з 1 червня. Вони триватимуть до 25 грудня 2012 року.

Виділені Мінфіном 1,5 млрд гривень із держбюджету підуть на відшкодування тим громадянам України, хто протягом 2008 року не отримав компенсації від втрат. Проіндексована сума залежить від залишку вкладу, але не більше 1 тисячі гривень на вкладника. У той же час, компенсаційна виплата спадкоємцям вкладників не перевищує 500 гривень.

Для отримання 1 тисячі гривень власники книжок Ощадбанку СРСР змушені оформляти електронні картки, що не всім пенсіонерам зручно. Про це повідомила представник КПУ Алла Александровська, повідомляє УНН.

«Вкладники мені скаржаться, що їх змушують оформлювати картки. Вони приходять отримати свою тисячу, а їм видають пластикову картку. Це неправильно. У кожного має бути право вибору», ― зазначила вона.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...