• Семиноженко: Майже 90% ІТ-компаній, які працюють «у тіні», легалізуються

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 31 травня 2012 року
Майже 90% ІТ-компаній, що працюють зараз «у тіні», незабаром добровільно легалізують свою діяльність.

Це відбудеться в результаті застосування системи податкових стимулів і під дією нового законодавства, яке прийняла Верховна Рада України минулого тижня, заявив сьогодні голова Держагентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко на брифінгу «Новації в розвитку ІТ-галузі», що відбувся в Будинку Уряду України.

За словами Семиноженка, який координував роботу з доопрацювання та супроводу цих законопроектів, прийняте законодавство дозволить збільшити надходження до бюджету.

Згідно з новими правилами, для суб'єктів індустрії в сфері інформатизації, єдиний внесок на соціальне страхування становитиме 36,76% від суми, що дорівнює двом мінімальним зарплатам. У той же час суб'єкти індустрії звільняються від ПДВ, податок на прибуток встановлюється на рівні 5% і податок з доходів — також 5%.

Під нове законодавство підпадають ІТ-компанії, у яких обсяг доходів у сфері інформатизації становить не менше 70% від загального обсягу доходів, повідомляє Урядовий портал.

Нагадаємо, минулого тижня парламент України прийняв законопроект №8267 «Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції» та законопроект №9744 щодо спеціального режиму оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції. Відповідна зміна була внесена до Податкового кодексу України.

Підписатися:

Коментарі