• Податківці України перевірять законність електронних грошей

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 31 травня 2012 року
Українська податкова міліція має намір перевірити законність наявності систем електронних грошей в країні.

Про це заявив начальник податкової міліції Андрій Головач під час зустрічі Міжнародної конференції «Побудова сучасної стратегії боротьби з фінансовими (податковими) злочинами», яка почалася сьогодні в місті Ірпінь Київської області.

За його словами, до кінця 2012 року будуть розроблені конкретні механізми для вирішення цього питання. «Співробітники податкової міліції повинні спілкуватися не з бізнесом, а з неплатниками податків», ― зазначив він.

Головач також підкреслив, що в контексті боротьби зі злочинами у сфері сучасних технологій вони будуть розглядати питання законності існування електронних грошей в Україні. «У нас дійсно є певна проблема, яку ми сьогодні узагальнюємо і вивчаємо спільно з НБУ. Це питання законності існування окремих грошових систем», ― сказав він.

У квітні податківці спостерігали стрімке зростання обсягу інтернет-платежів у країні й висловили стурбованість тим, що значна частина цих коштів лежить поза легального сектору економіки. У зв'язку з цим ДПСУ має намір посилити контроль ринку електронних грошей і платіжних систем, а також інтернет-провайдерів та інтернет-торгівлі, повідомляє РБК.

Підписатися:

Коментарі