• У столиці Росії відкрилося посольство «Донецької республіки»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 червня 2012 року

У столиці Росії відкрила своє «посольство» громадська організація «Донецька республіка», повідомляє портал «Євразійський союз молоді».

На цей момент «диппредставництво» розміщується в штаб-квартирі відділення Євразійського союзу молоді за адресою: Москва, 2-ий Кожуховський пр-д., б.12, офіс 5, ст. м. Автозаводська.

Як зазначає джерело, не тільки жителі Донецької, але й Запорізької, Луганської, Херсонської, Харківської та Дніпропетровської областей мають «першочергове право» на отримання паспортів «громадян Донецької Республіки».

ГО «Донецька республіка» іменує себе спадкоємицею Донецько-Криворізької Республіки, яка входила до складу Росії в 1918―1919 рр.. Відкриття першого зарубіжного представництва цього «народного руху» отримало офіційне визнання у ряду громадських патріотичних організацій Російської Федерації, зазначає портал.

«Цей крок послужить подальшому зміцненню зв'язків громадян Донецької республіки та Росії, а також возз'єднанню штучно розділених у 1991 році земель історичної Росії», ― повідомляє Євразійський союз молоді.

Сепаратистська громадська організація Україна «Донецька республіка», як іменують її донецькі правоохоронні органи, була заснована в 2006 році шляхом об'єднання трьох спілок: «Донецька Республіка», «Рух пильних» і «Союз Народжених революцією». У цілі об'єднаного руху входить «федералізація України», «відстоювання своїх демократичних ідеалів» і «від'єднання Донбасу від української території».

У червні 2008 року Головне управління юстиції Донецької області подало позов до окружного адміністративного суду міста про примусовий розпуск ГО «Донецька Республіка». 10 лютого 2009 року активісти цієї організації оголосили територію Донбасу і ще вищеназваних п'яти областей суверенною федеративною державою Росії. 29 травня 2009 р. чотирьом активним учасникам «Донецька Республіка» були пред'явлені звинувачення в антидержавній діяльності, сепаратизмі та насильницькій зміні конституційного ладу. З них були взяті підписки про невиїзд.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...