ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пєсков: РФ готова спілкуватися з Україною щодо газового питання

Велика Епоха
Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков підтвердив, що Російська Федерація готова обговорювати з Україною газове питання, але тільки в рамках існуючих контактів.

Азаров домовився з Путіним і Медведєвим переглянути газові угоди на з'їзді партії «Єдина Росія» в Москві 26 травня 2012 року. Фото: STR/AFP/GettyImages
Азаров домовився з Путіним і Медведєвим переглянути газові угоди на з'їзді партії «Єдина Росія» в Москві 26 травня 2012 року. Фото: STR/AFP/GettyImages
«Росія завжди готова вислуховувати аргументи партнерів і прислухатися до їх думок. У той же час Росія буде давати свої роз'яснення. Ми спираємося, в першу чергу, на діючі законні газові угоди, відповідно до яких здійснюються поставки газу», ― прокоментував Пєсков питання журналістів з приводу висловлювання глави кабінету Міністрів України Миколи Азарова про те, що Газпром готовий до перегляду чинного контракту щодо газу.

«Що стосується якогось спілкування за існуючими газовими контрактами, то воно ніколи не виключалося», ― цитує агенство ИТАР-ТАСС слова прес-секретаря Путіна.

Сьогодні Микола Азаров заявив, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів, що російська сторона висловила готовність серйозно розглянути аргументи України щодо поставок російського газу, а також повернутися до теми перегляду газових угод, повідомляє Департамент інформації Секретаріату КМУ.

За його словами, така домовленість була досягнута з Володимиром Путіним і Дмитром Медведєвим у суботу, 26 травня, на з'їзді «Єдиної Росії», а також учора в Ашхабаді в ході Ради глав урядів СНД.