• Затримано 4 підозрюваних у терактах у Дніпропетровську - Пшонка

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 червня 2012 року

У справі квітневих терактів у Дніпропетровську затримано вже четверо підозрюваних. Про це заявив генпрокурор України Віктор Пшонка під час зустрічі з Віктором Януковичем, повідомляє прес-центр Президента України.

«Є всі докази, що всі затримані підозрювані є безпосередніми учасниками цього злочину... Сьогодні слідство з'ясує, наскільки їхні політичні симпатії стосуються скоєних терактів. Для цього у слідства є всі підстави», ― висловив свою упевненість генпрокурор.

Пшонка запевнив, що все робиться в рамках закону, процесуальних норм і конституційних прав громадян. За його словами, найближчим часом слідчі звернуться до суду з приводу арешту чотирьох затриманих.

Всього з моменту вибухів у Дніпропетровську (27 квітня 2012 р.) слідчі встановили особи дев'яти осіб, які зробили анонімні дзвінки з погрозами вибухів.

Генпрокурор також додав, що зараз ведеться слідство і за ранніми фактами проявів тероризму в Дніпропетровську і Харкові. Вони можуть бути розкриті вже найближчим часом, як сказав він.

Нагадаємо, сьогодні, кількома годинами раніше, міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко повідомив про затримання двох підозрюваних у терактах у Дніпропетровську і виявлення на їхніх квартирах предметних доказів, що вказують на причетність до вибухів 27 квітня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...