• Тимошенко можуть судити ще по чотирьох справах - Пшонка

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 31 травня 2012 року
Юлію Тимошенко можуть судити ще по чотирьох кримінальних справах, заявив генпрокурор України Віктор Пшонка в інтерв'ю «Фокус».

Генпрокуратура готова пред'явити обвинувачення Тимошенко, як свідкові, в організації вбивства Щербаня. Це відбудеться, коли екс-прем'єр одужає.

«Якщо будуть зібрані докази проти причетності Тимошенко до замовних вбивств, то вона буде притягнута до кримінальної відповідальності. Але для збору доказів знадобиться час. Все залежить від слідства», ― сказав він.

За словами Пшонки, слідством вже доведено, що з рахунків фірм, підконтрольних Тимошенко і Павла Лазаренка було перераховано понад $2 млн на рахунки виконавців вбивства бізнесмена Євгена Щербаня.

Генпрокурор повідомив, що Тимошенко також фігурує в справі про більш $ 400-мільйонний борг корпорації ЄЕСУ Міністерству оборони Росії. «Гроші отримали, а зобов'язання не виконали. Тепер цей борг ліг на Україну. Зараз ця справа розслідується слідчими СБУ», ― додав він.

В даний час адвокати знайомляться і з матеріалами справ по грошах кіотського протоколу і закупівлі санітарних автомобілів. Як сказав Пшонка, докази вже зібрані.

Нагадаємо, Тимошенко знаходиться в попереднім ув'язненні з 5 серпня 2011 року. Екс-прем'єра засудили до 7 років позбавлення волі 11 жовтня 2011 року. Її звинуватили в перевищенні службових повноважень при укладенні в 2009 році газових контрактів з Росією.
Підписатися:

Коментарі