• Литвин: У мовному законі буде поправок більше, ніж у Податковому кодексі

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 5 червня 2012 року

За переконанням спікера Верховної Ради Володимира Литвина, у законопроект №9073 про мовну політику буде внесено набагато більше поправок, ніж у Податковий кодекс України.

«Оскільки у мовній тематиці у нас розбираються всі, до цього законопроекту буде внесено набагато більше поправок, ніж у Податковий кодекс. Вочевидь, парламентарії будуть вимагати голосувати не тільки по кожній поправці, а й по кожній главі та розділу. Природно, це внесе відповідні зміни і нову картину під час розгляду цього питання, якщо до нього дійде справа на цій сесії», ― заявив він сьогодні журналістам після першого читання 10-го сесійного засідання.

Голова парламенту зазначив, що депутати ВР мають право ще протягом 2-х тижнів подавати свої зауваження та поправки до цього документу. Однак Литвин не впевнений, що Раді вдасться прийняти на цій сесії мовний закон у цілому.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада в першому читанні прийняла законопроект №9073 про мови, запропонований депутатами Партії регіонів Сергієм Ківаловим і Вадимом Колесніченко. За його прийняття проголосували 234 із 250 зареєстрованих парламентарів. Після цього опозиційні фракції покинули сесійну залу на знак протесту проти прийняття скандального законопроекту.


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...