• Під ВР зібралися мітингувальники з приводу мовного законопроекту

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 5 червня 2012 року
За прийняття мовного законопроекту під Верховною Радою зібралося близько 3 тисяч прихильників Партії регіонів із партійними прапорами. У той же час по вулиці Садовій назустріч регіоналам рухаються мітингувальники опозиційних партій.

Останні шикуються невеликими колонами навпроти мітингу Партії регіонів. Розділяють супротивників залізні щити і міліція, повідомляє Українська правда.

З ранку бійці Беркута перекрили і вулицю Шовковичну. Час від часу між мітингувальниками та працівниками міліції відбуваються локальні зіткнення.

Сьогодні депутати Верховної ради повинні були продовжити у другому читанні розгляд законопроекту, що регулює мовну політику держави. Проте опозиційні парламентарії накрили свої робочі місця національним прапором і покинули сесійний зал, в знак протесту проти ухвалення в першому читанні закону про мову, повідомляє прес-центр БЮТ.

Депутат фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Шкіль заявив: «Фракції Партії регіонів вдалося в першому читанні протягнути мовний закон, але ми не допустимо його прийняття. Другого читання в цій сесійній залі не буде. Опозиції нічого робити разом із тими, хто зраджує свій народ. Ми покидаємо цей зал, щоб повернутися з народом».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...