• Сирія виганяє західних дипломатів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 6 червня 2012 року

У відповідь на видворення сирійських послів із західних країн Дамаск 5 червня оголосив про те, що близько двох десятків іноземних дипломатів мають покинути Сирію.

Тепер у Сирії небажане перебування послів США, Канади, Великобританії, Швейцарії, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії (залишений тільки один дипломат), а також Туреччини, Болгарії, Бельгії та ін. Протягом 72 годин усі вони повинні покинути територію сирійської столиці, повідомляє МЗС Сирії.

Хоча американський посол Роберт Форд уже покинув Дамаск, однак він буде і далі докладати зусилля з врегулювання політичних перетворень у Сирії, заявив представник Держдепартаменту США Марк Тоунер.

У той же час вчора влади Сирії підписала з представниками ООН угоду про доступ у країну дев'яти спецустанов і семи міжнародних неурядових організацій для надання гуманітарної допомоги. ООН почне надавати невідкладну допомогу місцевим жителям поки чотирьох сирійських міст.

Нагадаємо, багато західних країн вислали сирійських дипломатів зі своїх країн після того, як у селі Хула урядові війська Башара Асада скоїли масові вбивства мирних жителів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...