ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Новий вибух у Дніпропетровську: постраждало 9 осіб

Велика Епоха
У центрі Дніпропетровська сьогодні пролунав новий вибух. У чоловіка, який їхав у трамваї №1, вибухнув пакет із порохом. Постраждали 9 осіб.

Трамвай № 1 Фото: 34.ua
Трамвай № 1 Фото: 34.ua
Інцидент стався о 13:38 біля ЦУМу, на перехресті пр. К.Макса і вулиці Московської, повідомляє прес-центр МНС України.

Салон трамвая був переповнений пасажирами. У тисняві при повороті транспорту у чоловіка з рук випав пакет, в якому містилися дві банки з порохом. Стався вибух, і в трамваї почалася паніка.

Водій тут же відкрив двері для евакуації пасажирів. Серед них виявився співробітник правоохоронних органів, який і викликав необхідні служби порятунку. На місце події тут же виїхала швидка допомога та міліція.

Люди з опіками та травмами були доставлені в другу міську лікарню. Серед них є підліток і вагітна жінка.

Згідно з даними МВС, у господаря пороху, який виявився мисливцем, були всі необхідні документи для придбання патронів і збройової речовини. Шанувальник ж полювання виявився жителем Запорізької області.

За попередніми даними, після того, як пакет випав із рук чоловіка, з сумки посипалися 500 капсулів пороху для мисливської рушниці та ще дві півкілограмові банки з порохом, які після падіння здетонували.

Зараз власник небезпечного вантажу перебуває в райвідділі міліції, де дає свідчення. За словами прокурора області Наталії Марчук, цей інцидент не має ніякого стосунку до раніше вчинених терактів.

Нагадаємо, 27 квітня в центрі Дніпропетровська вибухнули чотири урни, в результаті чого постраждали 30 осіб.