ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Міністри Великобританії бойкотують Євро-2012 в Україні

Велика Епоха
На знак протесту проти ситуації з Тимошенко всі британські міністри мають намір бойкотувати три групових матчі Євро-2012 в групі D, де гратиме збірна Англії.

Британські міністри бойкотують Євро-2012 в Україну. Ілюстрація: Надія Несвіт / EpochTimes.com.ua
Британські міністри бойкотують Євро-2012 в Україну. Ілюстрація: Надія Несвіт / EpochTimes.com.ua
Незважаючи на бойкот, високі представники Великобританії не виключають відвідування пізніших змагань Чемпіонату, але це, знову-таки, залежатиме від зміни обстанови навколо справи Тимошенко і від графіка міністрів, повідомляє The Guardian.

Збірна Великобританії буде грати в Україні три матчі: 11 червня ― в Донецьку, 15 червня ― в Києві та 19 червня ― знову в Донбаській столиці.

Раніше про бойкот Еро-2012 в Україні заявила влада Франції, футбольні гравці якої також беруть участь у груповому турнірі з українською збірною.

Вчора англійці і французи із збірних групи D прибули до Донецька і Кракова. У донецькому міжнародному аеропорту команду Лорана Блана зустрічали губернатор і мер Донецька зі своїми заступниками. Зірки футболу з радістю фотографувалися з усіма охочими, після чого вирушили на спортивно-тренувальну базу «Кірша», де провели відкрите тренування для вболівальників.