• Україна і Польща скасували візи

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 6 червня 2012 року
У найближчі дні Україна і Польща оголосять про введення безвізового режиму, повідомляє прес-служба українського МЗС.
Відповідну угоду сьогодні в Польщі підписали міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко і польський глава МЗС Радослав Сікорський. Тепер після підписання потрібен ще деякий час для завершення всіх внутрішньодержавних процедур у двох країнах.
Міністри закордонних справ сьогодні також взяли участь в урочистому відкритті дев'ятого Почесного українського консульства ― в Перемишлі та обмінялися нотами щодо скасування плат за отримання українсько-польських віз. Почесним Консулом України в Перемишлі призначений Олександр Бачік, якому було вручено консульський патент і екзекватура.
У рамках робочого візиту Грищенка до Польщі сторони також обговорять стан відносин України з ЄС, політичну ситуацію в Україні та стан готовності країн до проведення Євро-2012.
Відзначимо, на сьогоднішній день в Польщі діють 4 генконсульства і 8 почесних консульств України. Генеральні органи зовнішніх зносин української держави функціонують у Варшаві, Гданську, Кракові та Любліні. А почесні ― у Вроцлаві (Нижньосілезьке воєводство), Познані (Великопольське воєводство), Щецині (Західнопоморське воєводство), Ряшеві (Підкарпатське воєводство), Бидгощі (Куявсько-Поморське воєводство), Зельоній Гурі (Любуське воєводство), Хелмі (Люблінське воєводство) та Перемишлі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...