ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Мавроді паралельно створює МММ-2012

Велика Епоха
Заради порятунку 35 млн вкладників МММ-2011 Сергій Мавроді оголосив про створення іншої піраміди ― МММ-2012.

Сергій Мавроді. Фото: DMITRY KOSTYUKOV/AFP/Getty Images
Сергій Мавроді. Фото: DMITRY KOSTYUKOV/AFP/Getty Images
«Для тих, хто в проекті МММ-2011 створив паніку, з 31 травня до 15 червня вводиться „режим спокою“ і відкривається новий проект МММ-2012», ― видав повідомлення в своєму блозі Мавроді.

«Режим спокою» означає, що вкладники протягом цього часу (двох тижнів) не зможуть забрати свої гроші, а після 15 червня почнуть діяти обмеження на виплати.

«Попереджаю відразу, обмеження досить жорсткі, інакше все просто зметуть відразу. Але грошей на всіх все одно не вистачить. Це ж піраміда! Втім, у будь-якому банку те саме)», ― пише він.

Як заявляє махінатор, МММ-2012 буде діяти паралельно з МММ-2011 і за тим же принципом. Єдина відмінність ― відсутність бонусів, пільговиків і нескінченних схем. Звичайні депозити такі, пише він: за три місяці ― 40% від вкладу, за 6 місяців ― 50% і за рік ― 60%. Надприбуткові депозити (в залежності від вкладеної суми): 55%, 65% і 75% ― за 3, 6 і 12 місяців відповідно. Реферал-бонуси ― 20%.

Мавроді відзначив, що новий проект створюється для того, щоб повернути приплив коштів у МММ-2011, оскільки зараз він нульовий. «Нова розженеться ― почне оживати і стара. Система-то одна», ― прогнозує він.

Відзначимо, московський прокурор Сергій Куденєєв видав постанову з вимогою порушити проти Сергія Мавроді кримінальну справу за статтею ч. 3 ст. 30 і ч. 4 ст. 159 Кримінального Кодексу РФ (замах на шахрайство), відповідно до якого обвинуваченому може загрожувати термін до 10 років позбавлення волі, повідомляє «Комерсант».

Заборонити фінансові піраміди в країні планує і Держдума. Ще на початку минулого року вона вирішила розробити відповідний законопроект, повідомляє БФМ.РУ.