• Мавроді приїде у Донецьк

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 7 червня 2012 року

Співробітники Донецького філіалу МММ-2011 обіцяють на цьому тижні візит до Донецька засновника піраміди Сергія Мавроді.

За словами останнього, він відвідає шахтарську столицю, щоб викрити чутки навколо МММ-2011, повідомляє місцевий портал 062. Однак на власному сайті піраміди, Мавроді у викладеному їм відеоролику від 1 червня, особисто заявив про крах МММ-2011, про що раніше передрікав «економіст із вищої школи економіки», як сказав сам Мавроді.

«Його передбачення збулися. Це кричуще. І ось, він такий гордий, що те, що він передбачив, збулося. Ось це мене трохи дратує...», ― сміючись каже махінатор.

У Донецькому відділенні фінансової піраміди МММ-2011, втім, як і в інших містах України, процентні виплати вкладників призупинені до 1 липня, так само як і повернення депозитів, повідомляє джерело.

Днями офіційний сайт повідомив про створення ще однієї піраміди ― МММ-2012, яка буде діяти разом зі старою паралельно. «Правила» і умови в ній будуть ті ж самі, що і в МММ-2011.

Раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що всі контролюючі органи почали проводити роботу щодо виявлення та запобігання функціонування «псевдофінансових установ МММ», повідомляє газета «Донбас».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...