ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Вболівальники з Швеції шоковані Києвом

Велика Епоха
Шведські вболівальники, які оселилися в кемпінг-новобудові на Трухановому острові Києва, були неприємно здивовані умовами проживання, але в той же час дуже вражені столицею.

Шведські вболівальники. Фото: Володимир Бородін/EpochTimes.com.ua
Шведські вболівальники. Фото: Володимир Бородін/EpochTimes.com.ua
«На сайті ми бачили одне, а тут ― зовсім інше! Нас запевняли, що туалети і душові кабіни вже готові, а насправді це зовсім не так. Тут у вас що, війна недавно пройшла? Кругом пагорби, окопи, траншеї... Це так сюрреалістично... Але, Київ ― це унікальне місце. І він, звичайно, вражає», ― цитує «Багнет» думку вболівальника-конструктора зі Стокгольму.

У той же час, президент шведської організації фанів «Camp Sweden» Ула Сьюштед висловив абсолютно протилежну думку, зазначивши, що шведи цілком задоволені умовами проживання в Києві, як повідомив прес-центр КМДА.

Двома днями раніше заступник голови КМДА Олександр Мазурчак розповів на прес-конференції, що шведи планують побити в Києві національний рекорд: зібрати в фан-таборі на Труханівському острові більше 5000 своїх уболівальників. У такій кількості вони зберуться вперше.

За даними посла Швеції в Україні Стефана Гуллгрена, з 10 по 20 червня до Києва на матчі Євро-2012 приїдуть 20 тисяч шведських фанів, проте з уряду Королівства поки ніхто не має наміру відвідувати футбольний Чемпіонат в Україні.

Шведська збірна проведе в Києві три гри: 11 червня ― з українською збірною, 15 червня ― з британською і 19 червня ― зі збірною командою Франції.