ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Google запустить тривимірні карти міст

Велика Епоха
Пошуковик Google вчора оголосив про запуск 3D-проекту Google Earth (Гугл Планета Земля) зі створення карт міст. Компанія вже продемонструвала тривимірну карту Сан-Франциско, де 6 червня проходила прес-конференція.

Стоп-кадр з відео-презентації нового проекту Google Earth
Стоп-кадр з відео-презентації нового проекту Google Earth
Перші 3D-карти мегаполісів Америки надійдуть на ринок вже в жовтні — грудні цього року. Крім того, компанія готує до випуску такі карти для телефонів, планшетів та ПК на базі операційної системи Android та iOS, якими можна буде користуватися без підключення до інтернету, передає CNET News.

Під час перегляду тривимірних карт у користувача буде створюватися враження, що він летить над містом у повітряному просторі, зазначив менеджер із продажу компанії Пітер Берч.

Карти будуть зливатися воєдино з аерофотознімків, знятих із літаків. Всі об'єкти (будівлі, пам'ятники, зелені насадження тощо) будуть зніматися з чотирьох сторін.

Крім того, в майбутньому Google здійснить зйомки місцевостей для сервісу панорам Google Street View. Як правило такі сюжети знімають відеокамерою, встановленою на капоті автомобіля, але є важкодоступні місця, де транспорту не проїхати. У такі зони співробітники Google відправляться з камерами, зафіксованими на рюкзаках.